PHILIPS 11498ULWX2 P21W Ultinon LED 6000K 12V 2 vnt.

29.00 

Turime

Aprašymas

PHILIPS 11498ULWX2 P21W Ultinon LED 6000K 12V

Atnaujinkite savo automobilio išorinį apšvietimą ryškesne šviesa. 6000K dienos šviesos efektas pagerina matomumą važiuojant atbuline eiga. Dėl savo sėdėjimo negalite matyti visų kampų vienu metu. O važiuoti atbuline eiga tamsoje yra dar sunkiau. Taigi nenuostabu, kad važiuojant atbuline pavara dažnai pasitaiko nelaimingų atsitikimų. „Philips“ LED atbulinės eigos žibintai suteikia galingą dienos šviesos efektą ir iki 6000K, geriau apšviečiant vietą, esančią iškart už jūsų automobilio. Ir kuo daugiau matysite, tuo saugesnis būsite.

„Philips“ LED išorinių apšvietimų asortimentas sukurtas siekiant išmanesnio šviesos paskirstymo, kad būtų užtikrinta, jog išorinė signalinė šviesa būtų projektuojama ten, kur jos reikia (nesvarbu, ar tai būtų atbuline eiga, sustojimas ar signalizacija). Dėl plataus kampo ir geros šviesos sklaidos matote ne tik daugiau kelio, bet ir Jūs tampate matomesnis kitiems.

Aukščiausios kokybės „Philips“ automobilių apšvietimas
Technologiškai pažangus „Philips“ apšvietimas yra žinomas automobilių pramonėje jau daugiau nei 100 metų. „Philips Automotive Grade Quality“ gaminiai yra sukurti ir kuriami laikantis griežtų kokybės kontrolės procesų (įskaitant taikomus ISO normas), todėl užtikrinami nuolat aukšti gamybos standartai. Didieji automobilių gamintojai renkasi Philips lempas, nes pirkdami Philips perkate kokybę. Gaunate galingą ryškią šviesą ir tikslų spindulio veikimą.

Lengvas montavimas ir suderinamas su daugeliu automobilių modelių
Lengvai montuojami suderinamose transporto priemonėse ,vairuotojai turintys techninės priežiūros patirties, galės lengvai atnaujinti suderinamus žibintus. Tačiau rekomenduojama, kad naujus Philips X-tremeUltinon LED žibintus sumontuotų specializuoti mechanikai.. Nors šios lemputės suderinamos su daugybe esamų automobilių modelių, palaikomi ne visi automobilių tipai.

Intensyvi raudona LED šviesos spalva

Ilgas tarnavimo laikas iki 12 metų

Ryški spalva padeda būti geriau matomiems kelyje

Geresnė šviesos sklaida

Vienodas šviesos pasiskirstymas siekiant didesnio matomumo

Paprastas montavimas ir suderinamas su daugeliu automobilių modelių

  • įtampa - 12 V
  • cokolis BA15s, S25, P21W
  • sunaudoja 80% mažiau energijos
  • spalva: 6000K šaltaibalta

Garantija 12mėn.

2 vnt.

Daugiau pasirinkimo

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Įtampa

Kategorija

Spalva

Tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…