Philips Ultinon Pro9100 HIR2 9012 LED lempučių rinkinys +350% 12/24V

Akcija!

145.00 

Turime

Aprašymas

Philips Ultinon Pro9100 HIR2 9012 LED lempučių rinkinys +350% 12/24V

„Philips Ultinon Pro9100“ lemputės nustato naują modifikuojamų LED lempučių standartą. Jos yra iki 350 % ryškesnės (lyginant su standartinėmis halogeninėmis), suteikia baltesnę šviesą optimaliam veikimui ir pasižymi kompaktišku dizainu, kad būtų lengva montuoti daugelyje transporto priemonių.

Iki 350 % ryškesnė šviesa
Naujosios Philips Ultinon Pro9100 priekinių žibintų lemputės užtikrina išskirtinį matomumą, kurio jums reikia vairuojant. Dėl patobulinto LED skirstymo ir kruopštaus gaminio tobulinimo jie užtikrina pastovią šviesą, kuri yra iki 350 % ryškesnė nei halogeninėms lemputėms nustatytas minimumas. Dėl optimalaus jų spektro kelio ženklai tampa geriau matomi. Matykite toliau, reaguokite greičiau!

OEM šviesos diodai, skirti tik Lumileds antrinėje rinkoje
Visada žingsniu priekyje „Philips Ultinon Pro9100“ pasižymi išskirtiniais aukščiausios kokybės LED lustais „Lumileds TopContact“. Šie unikalūs OEM šviesos diodai užtikrina optimalų šviesos pastovumą, generuoja mažiau šilumos ir pasižymi idealia šviesos spalva, kad būtų ryškesnis matomumas. Viena iš priežasčių, kodėl didieji pasaulio automobilių gamintojai renkasi Lumileds automobilių LED lustus ir Philips priekinių žibintų lemputes, yra ta, kad juose sumontuoti patys geriausi komponentai ir technologijos, užtikrinančios neprilygstamą veikimą ir ilgesnį lemputės tarnavimo laiką.

Iki 5800 kelvinų spalvos temperatūra šaltai baltai šviesai
Mėgaukitės praktiškumo ir našumo pusiausvyra. „Philips Ultinon Pro9100“ spalvų temperatūra yra iki 5 800 K, kuri, kaip įrodė originalios įrangos gamintojai, užtikrina maksimalų akių komfortą vairuojant naktį. Tai sumažina nuovargį ir akių įtempimo riziką, kad vairavimas tamsoje būtų saugesnis ir malonesnis.

Apšvieskite būtent ten, kur jums reikia kelyje
Dėl tobulos „Philips Ultinon Pro9100“ lempučių LED lustų padėties vairuotojai kelyje apšviečia tiksliai ten, kur jos reikia, neakindami artėjančių transporto priemonių. Mūsų lemputėse taip pat yra „Philips SafeBeam“, kuri sukuria geriausią naudojamą spindulį ir be akinimo. Vairuokite saugiau naudodami „Philips Ultinon Pro9100“.

„Philips Ultinon Pro9100“ suteikia jums galingą mažo, bet efektyvaus dizaino technologiją. „Philips Ultinon Pro9100“ naujos vienos dalies lemputės dizainas, sukurtas atsižvelgiant į našumą ir naudojimo paprastumą, leidžia greitai ir be vargo sumontuoti. Nebereikia nerimauti dėl ribotos vietos priekinių žibintų bloke. Šis itin kompaktiškas dizainas užtikrina suderinamumą su daugybe automobilių modelių.

Aukštas elektrinis suderinamumas su daugeliu transporto priemonių.
LED modifikuotos ir halogeninės lemputės skiriasi viena nuo kitos galia, sudėtimi ir energijos suvartojimu. Pakeitus halogenines lemputes kitomis šviesos diodais, gali kilti problemų, pvz., mirksi šviesa. „Philips Ultinon Pro9100“ lemputėms nereikia papildomų adapterių, kad būtų išvengta mirgėjimo daugelyje transporto priemonių. Jie iš karto veikia su transporto priemonės elektros sistema, užtikrindami pastovų šviesos spindulį ir spalvų temperatūrą.

Suderinamas su 12 V ir 24 V, kad būtų galima naudotis plačiau
„Philips Ultinon Pro9100“ yra suderinamas su 12 V ir 24 V elektros sistemomis, todėl tinka daugeliui transporto priemonių tipų.

Pailgintas tarnavimo laikas iki 5000 valandų
Norite ryškių, stilingų priekinių žibintų, bet nenorite nuolat keisti sugedusių lempučių. Tai pagrindinis įprastų priekinių žibintų trūkumas; kuo galingesnė šviesa, tuo trumpesnis jos tarnavimo laikas. Esant didesniam šviesos intensyvumo lygiui, šviesos diodai tarnauja daug ilgiau, o Philips Ultinon Pro9100 priekiniai žibintai sukurti taip, kad tarnautų. Dėl tokių funkcijų kaip „AirBoost“ ir „AirCool“ šilumos valdymo sistemos, jos veikia iki 5000 valandų.

Patvarumas, kurio reikalauja šiandieniniai vairuotojai
„Philips Ultinon Pro9100“ lemputės, turinčios IP54 sertifikatą, apsaugančios nuo dulkių ir vandens purslų, taip pat atitinka EMI reikalavimus, atitinkančias automobilių pramonės standartus dėl elektromagnetinių trukdžių. Tiksliai suprojektuoti, kad atlaikytų šiuolaikinio vairuotojo gyvenimo sunkumus, jie pasižymi patvarumu, kurio reikalauja šiandieniniai vairuotojai. Kasdienis jų veikimas suteikia pasitikėjimo prie vairo ir ryškesnę, pastovią šviesą visos kelionės metu.

Savybės ir privalumai:

 • 350% daugiau šviesos
 • 5800K spalvos temperatūra
 • Įspūdinga, stilinga šaltai balta šviesi spalva
 • „AirCool“ ir „AirBoost“ šilumos valdymo sistemos užtikrina ilgesnį LED tarnavimo laiką
 • Itin ilga lemputės tarnavimo trukmė – iki 5000 valandų
 • Suderinamas su 12V ir 24V elektros sistemomis
 • Tinka įvairioms transporto priemonėms
 • Ryškus, nuoseklus LED spindulių raštas
 • SafeBeam technologija tiksliam, toli siekiančiam apšvietimui
 • Paprasta, kompaktiška „plug-and-play“ lemputės konstrukcija
 • ECE approval - Nera

Techninė informacija:

 • Gamintojas Philips
 • Cokolis HIR2  9012
 • Galia 13.2w
 • Spalva iki 5800K (šaltai balta)
 • Įtampa 12V-24V
 • Kompaktiškas dizainas
 • Pakuotėje 2 vnt. lempučių, reikalingi laidai su jungtimis
 • Suteikiama 12 mėn. garantija
 • Daugiau informacijos

Plačiai paplitusi automobilių apšvietimo pramonės problema yra suklastotų lempučių padidėjimas rinkoje. Gali būti sunku patikrinti lempučių autentiškumą, tačiau, siekiant kovoti su vis didėjančiu susirūpinimu, "Philips" vartotojui suteikė paprastą būdą nustatyti, ar jie yra, ar ne. Kiekviename iš mūsų produktų yra unikalus QR kodas, kurį "Philips" gali patikrinti kaip autentišką čia.

Daugiau pasirinkimo

Papildoma informacija

Gamintojas

Įtampa

,

Spalva

Tipas

Galingumas

Jums taip pat gali patikti…