Philips ULTINON ACCESS2500 LED H4/H19 11342 12V lempučių rinkinys

55.00 

Turime

Aprašymas

Philips ULTINON ACCESS2500 LED H4/H19 11342 12V lempučių rinkinys

Atnaujinkite savo automobilio priekinius žibintus naudodami „Philips Ultinon Access LED“ asortimentą. Šios lemputės taip pat greitai ir lengvai sumontuojamos kaip halogeninės! Pagerinkite savo apšvietimą 80 % papildomo ryškumo ir mėgaukitės naujausia LED technologija savo automobilyje.

„Plug-and-play“ diegimas
Naudojant „Philips Ultinon Access“ LED lemputes, montavimas yra toks greitas ir paprastas, kad jas montuoti yra vaikiškas žaidimas. Nereikia tikrinti suderinamumo ar adapterio žiedų: „Philips Ultinon Access“ LED lemputės yra su itin kompaktišku korpusu ir integruotu IEC 60061 suderinamu pagrindu. Jų tiesioginio pritaikymo dizainas turi tokį patį plotą kaip ir halogenines lemputes, todėl juos lengva montuoti ankštose vietose. Jie lengvai telpa transporto priemonėse ir užtikrina platų suderinamumą su daugeliu transporto priemonių modelių

Geresnis šviesos srauto veikimas nei halogeninis
Kompaktiško universalaus dizaino „Philips Ultinon Access“ LED lemputės sukurtos taip, kad šviesos spindulys būtų geresnis nei halogeninės lemputės. Naudojant naujausias LED technologijos naujoves, jos suteikia tokį patį šviesos srautą kaip ir standartinės ECE halogeninės lemputės, tačiau žymiai pagerina spindulio našumą naudojant mažiau energijos. Iki 80 % papildomo ryškumo Philips Ultinon Access LED lemputės suteikia vairuotojams geresnį matomumą kelyje, todėl lengviau pastebėti kliūtis ir vairuoti saugiau.

Atitinka automobilių standartus
Technologiškai pažangus „Philips“ apšvietimas automobilių pramonėje yra žinomas daugiau nei 100 metų. Žinome, kad gaminių našumas priklauso nuo jų suderinamumo su šiandienos automobilių aplinkos poreikiais, todėl Philips gaminiai kuriami kuo arčiau pramonės standartų. „Philips Ultinon Access“ LED lemputės atitinka EMI standartus dėl elektromagnetinių trukdžių. Tiksliai suprojektuotos, kad atlaikytų šiuolaikinių automobilių eksploatavimo sunkumus,  lemputės netrikdys kitų transporto priemonės komponentų veikimo.

Ilgalaikis veikimas
„Philips Ultinon Access“ LED lemputės yra griežtai išbandytos ir tikrinamos, siekiant užtikrinti ilgalaikį patvarumą ir ilgalaikį veikimą. Mūsų asortimentas siūlo iki trijų kartų ilgesnį nei panašios halogeninės lemputės tarnavimo laiką ir vienodą šviesą per visą lempučių tarnavimo laiką. „Philips“ garantijos politika taikoma „Philips Ultinon Access“ LED lemputėms. Apsilankykite Philips.com/auto-warranty, norėdami sužinoti daugiau ir užsiregistruoti pratęstai garantijai. Mėgaukitės geriausiomis šiandienos technologijomis su „Philips Ultinon Access“ LED lemputėmis.

Techninė informacija:

 • Gamintojas Philips
 • Cokolis P43t-38/PU43t-3 H4 H19
 • Galia 20w
 • Spalva iki 6000K (šaltai balta)
 • Įtampa 12V
 • 1500 lm/1000 lm
 • ECE R37 certification - nėra
 • ECE R10 certification - taip
 • Kompaktiškas dizainas
 • Pakuotėje 2 vnt. lempučių
 • Suteikiama 12 mėn. garantija (yra galimybę prasitęsti Philips garantiją, daugiau info https://philips.com/auto-warranty)

Plačiai paplitusi automobilių apšvietimo pramonės problema yra suklastotų lempučių padidėjimas rinkoje. Gali būti sunku patikrinti lempučių autentiškumą, tačiau, siekiant kovoti su vis didėjančiu susirūpinimu, "Philips" vartotojui suteikė paprastą būdą nustatyti, ar jie yra, ar ne. Kiekviename iš mūsų produktų yra unikalus QR kodas, kurį "Philips" gali patikrinti kaip autentišką čia.

Daugiau pasirinkimo

Papildoma informacija

Gamintojas

Įtampa

Spalva

Tipas

Galingumas

Jums taip pat gali patikti…