AutoExpress 2015 apdovanojimai: Xenon HID lemputės

AutoExpress  2015 apdovanojimai: Xenon HID lemputės

 

Kiekvienais metais žurnalas AutoExpress renka geriausias automobilių lemputes rinkoje. Šį rudenį buvo renkamos geriausios xenon HID lemputės.

Bandymai vyko OSRAM laboratorijoje, įsikūrusioje Berlyne, Vokietijoje. Kiekvienais metais bandymai vyksta vis skirtingose laboratorijose, paprastai garsiausių ir populiariausių kompanijų Philips ir OSRAM gamyklose.

Nugalėtojai yra ...

AutoExpress 2015 "perkamiausių" apdovanojimas skiriamas OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited

Osram-D1S-Night-Breaker-Unlimited

Osram-D1S-Night-Breaker-Unlimited

Testuojant šią prekę visi buvo sužavėti ypatingai ryškiu spinduliu. Lemputės skleidžia baltą ryškią šviesą su mėlynu atspalviu, kuris taip pat buvo didelis pliusas AutoExpress akimis.

Mes tik galime pritarti AutoExpress nuomonei ir pridurti, kad šios lemputės skleidžia iki 70% daugiau šviesos kelyje, plius 20m ilgesnį spindulį lyginant su standartinėmis xenon lemputėmis. Rekomenduojame jas pirmiausia tiems kam dažnai tenka važinėti neapšviestais keliais, užmiestyje.

Mūsų parduotuvėje šias lemputes, OSRAM Nihgt Breaker, galite rasti čia

AutoExpress 2015 "Rekomenduojamų" apdovanojimas: PHILIPS X-treme Vision Xenon lemputės

Philips-d1s-x-treme-vision

Philips-d1s-x-treme-vision

Šios Philips lemputės tyrimo metu buvo labai artimos nugalėtojui, tačiau OSRAM Night Breaker nugalėjo. Philips X-treme Vision bandymo metu tik šiek tiek nusileido OSRAM dėl spindulio ilgio.

"Philips" autentiškumo sertifikatas buvo vienas iš diedelių veiksnių, kuris leido pelnyti šį apdovanojimą. Philips jau dabar suteikia unikalų patikrinimo būdą ar lemputė yra originali. Tereikia tik nuskanuoti QR kodą (arba suvesti Philips puslapyje) ir iškart gali sužinoti ar tai autentiškas gaminys.

Su 50% daugiau šviesos kelyje ir 20% papildomo daugiau šviesos ryškumo nei standartinės xenon lemputės, mes manome, kad Philips X-treme Vision yra labai geras pasirinkimas atnaujinant Jūsų automobilio šviesas.

Pilnas Philips X-treme Vision asortimentas

Autoxenonai taip pat rekomenduoja Philips Vision

Philips-d1s-vision-xenon-lemputes

Philips-d1s-vision-xenon-lemputes

Iš visų bandytų standartinių xenon lempučių, daugiausia balų surinko Philips Vision. Naudojant šias lemputes efektas kelyje panašus kaip ir su Philips X-treme Vision, spindulio ryškumas labai aukštas, leidžia pastebėti visus pavojus kelyje.

Jei norite keisti savo standartine xenon lemputes, manome, kad "Philips" Vision xenon yra puikus pasirinkimas. Kurio spalvinė temperatūra 4600K duos jums ryškią baltą šviesą kelyje, o lemputės tarnavimo laikas prognozuojamas net iki 5-erių metų.

Mūsų parduotuvėje jas galite įsigyti čia

Ką manome mes

Manome kad AutoExpress įvertino nugalėtojus pelnytai, pritariame jų nuomonei bei rekomenduojame šiuos produktus. Kad patenkintų visus lūkesčius svarbu kad produktas būtų autentiškas, kadangi rinkoje labai daug padirbinėtojų. Taip pat pastebėjome kad dažnai laimi tas produkltas kurio gamykloje yra atliekami bandymai. Įdomu kaip būtų jeigu tokie bandymai vyktų neutralioje aplinkoje.

Kokia Jūsų nuomonė apie šias lemputes?

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.